Dar ne narys? Registruokitės!

Apie mus

UAB “S. IMPERIJA Creditor.lt” – lietuviško kapitalo greitųjų vartojimo paskolų bendrovė, teikianti greituosius vartojimo kreditus dirbantiems Lietuvos Respublikos piliečiams, ne jaunesniems kaip 19 metų amžiaus.

Creditor.lt – tai greituosius kreditus teikiančių profesionalų komanda, sukūrusi paprastą, patogų ir greitą būdą gauti greitą momentinį kreditą vos per 15 minučių! Pritrūkus pinigų, greitą vartojimo paskolą galite gauti ir savaitgaliais ar poilsiaujant užsienyje! O svarbiausia, kad, norint gauti greitą vartojimo kreditą, Jums nereikės jokio užstato, garantijų ar pažymos iš darbo. Norint gauti greitą paskolą internetu ar greitą paskolą sms žinute, Jums tereikia užsiregistruoti greitųjų kreditų teikėjo Creditor.lt svetainėje, prisijungti prie Credit or.lt sistemos, pasirinkti norimą vartojimo paskolos sumą bei terminą ir patvirtinti savo pasirinkimą. Suteiktas greitas vartojimo kreditas yra pervedamas į kliento nurodytą sąskaitą banke vos per  15 minučių! 15 minučių ir Jūs jau turite mini paskolą savo banko sąskaitoje!

Credit or.lt sistemoje registruotis ir teikti paraišką greitam kreditui gauti galite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Paraiška gauti kreditą gali būti teikiama internetu arba sms žinute. Greitų paskolų bendrovė "S. IMPERIJA Creditor.lt" teikia paskolas nuo 30 iki 2000 EUR. nuo 10 iki 90 dienų terminui.

UAB "S. IMPERIJA Creditor.lt" yra Smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos narė ir griežtai laikosi Vartotojų teisių apsaugą ir Asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių įstatymų, ypač didelį dėmesį skiria profesionaliam ir tinkamam klientų bei verslo mokumo rizikos valdymui. Kiekvienas asmuo, teikiantis paraišką moment iniam kreditui gauti www. Credit or .lt sistemoje yra kruopščiai tikrinamas įvertinant jo mokumo galimybes.

UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ yra registruota duomenų valdytoju Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Duomenų valdytojui  suteiktas registravimo kodas P4360.

Norinčio gauti kreditą asmens (kliento) kredito sutarčiai vykdyti, asmuo (klientas) turi pateikti Credit or.lt prašomus savo asmens duomenis asmens tapatybės nustatymui, mokumo įvertinimui bei įsiskolinimo valdymui. Klientui nepateikus jo asmens duomenų, padedančių nustatyti tapatybę, arba pateikus klaidingą ir neišsamią informaciją, Creditor.lt atsisakys sudaryti kredito sutartį, nes negalės įvertinti kliento mokumo.

UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ garantuoja, kad kliento asmens duomenys bus laikomi saugiai, pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus teisės aktus bei jų reikalavimus. Visi UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ darbuotojai ir atstovai įsipareigoja ir yra įpareigoti saugoti visus kliento asmens duomenis. UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“  yra įdiegęs ir naudoja visas tinkamas technines ir organizacines duomenų apsaugos priemones nuo neteisėto ir atsitiktinio sunaikinimo, atskleidimo, pakeitimo ir bet kokių kitų neteisėtų veiksmų.

Informacija

UAB „S. IMPERIJA Credit or.lt“ informuoja, kad kliento mokumo įvertinimo tikslais informacija apie kliento įsiskolinimus bus tikrinama greituosius kreditus suteikiančiose bendrovėse, kurios yra prijungtos prie informacinės sistemos apie greituosius vartojimo kreditus „SVKB“ (Smulkiųjų vartojimo kreditų biuras), kurios duomenų tvarkytojas yra UAB "EGROUP EU". Tikrinant duomenis remiamasi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo straipsniu Nr. 22.

Moment credit, sms credit, greita paskola internetu, greita paskola sms, vartojimo paskola, paskola internetu, kreditas internetu, greitas kreditas internetu, kreditai internetu, sms kreditas, vartojimo paskolos, greiti kreditai, greitas kreditas sms, vartojimo kreditas, vartojimo kreditai, greita paskola be užstato, greitas kreditas, mini paskolos, greita paskola, mini paskola, mini paskolos internetu, mini paskola internetu, paskola internetu be užstato, - kad ir kaip vadinamas greitas vartojimo kreditas, mes Jums jį suteiksime per 15 minučių! Kreditas internetu ar sms kreditas – registruokitės ir gaukite! Lojalūs klientai gali gauti didesnį vartojimo kreditą.

Creditor.lt – su mumis viskas paprasta!