Su mumis
viskas paprasta!

Apie mus

UAB “S. IMPERIJA Creditor.lt” – lietuviško kapitalo greitųjų vartojimo paskolų bendrovė, teikianti greituosius vartojimo kreditus dirbantiems Lietuvos Respublikos piliečiams, ne jaunesniems kaip 18 metų amžiaus.

Creditor.lt – tai vartojimo kreditus teikiančių profesionalų komanda, sukūrusi paprastą, patogų ir greitą būdą gauti greitą momentinį kreditą! Svarbiausia, kad, norint gauti greitą vartojimo kreditą, Jums tereikia užsiregistruoti greitųjų kreditų teikėjo Creditor.lt svetainėje, prisijungti prie Credit or.lt sistemos, pasirinkti norimą vartojimo paskolos sumą bei terminą ir patvirtinti savo pasirinkimą. Suteiktas vartojimo kreditas yra pervedamas į kliento nurodytą sąskaitą banke!

Credit or.lt sistemoje registruotis ir teikti paraišką greitam kreditui gauti galite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Paraiška gauti kreditą gali būti teikiama internetu arba sms žinute. Greitų paskolų bendrovė "S. IMPERIJA Creditor.lt" teikia paskolas nuo 30 iki 3000 EUR. nuo 10 dienų iki 18 mėnesių terminui.

UAB "S. IMPERIJA Creditor.lt" yra Lietuvos Smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos narė ir griežtai laikosi Vartotojų teisių apsaugą ir Asmens duomenų teisinę apsaugą reglamentuojančių įstatymų, ypač didelį dėmesį skiria profesionaliam ir tinkamam klientų mokumo rizikos valdymui. Kiekvienas asmuo, teikiantis paraišką moment iniam kreditui gauti www. Credit or .lt sistemoje yra kruopščiai tikrinamas įvertinant jo mokumo galimybes.

UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ yra registruota duomenų valdytoju Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Duomenų valdytojui  suteiktas registravimo kodas P4360.

Norinčio gauti kreditą asmens (kliento) kredito sutarčiai vykdyti, asmuo (klientas) turi pateikti Credit or.lt prašomus savo asmens duomenis asmens tapatybės nustatymui, mokumo įvertinimui bei įsiskolinimo valdymui. Klientui nepateikus jo asmens duomenų, padedančių nustatyti tapatybę, arba pateikus klaidingą ir neišsamią informaciją, Creditor.lt atsisakys sudaryti kredito sutartį, nes negalės tinkamai identifikuoti ir įvertinti kliento kreditingumo.

UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ garantuoja, kad kliento asmens duomenys bus laikomi saugiai, pagal LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus teisės aktus bei jų reikalavimus. Visi UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“ darbuotojai ir atstovai įsipareigoja ir yra įpareigoti saugoti visus kliento asmens duomenis. UAB „S.IMPERIJA Creditor.lt“  yra įdiegęs ir naudoja visas tinkamas technines ir organizacines duomenų apsaugos priemones nuo neteisėto ir atsitiktinio sunaikinimo, atskleidimo, pakeitimo ir bet kokių kitų neteisėtų veiksmų.

Informacija

UAB „S. IMPERIJA Credit or.lt“ informuoja, kad kliento mokumo įvertinimo tikslais informacija apie kliento įsiskolinimus gali būti tikrinama greituosius kreditus suteikiančiose bendrovėse, kurios yra prijungtos prie informacinės sistemos apie greituosius vartojimo kreditus „EUCB“ (European United Credit Bureau), kurios duomenų tvarkytojas yra UAB "EGROUP EU". Tikrinant duomenis remiamasi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo straipsniu Nr. 22.

Moment credit, sms credit, greita paskola internetu, greita paskola sms, vartojimo paskola, paskola internetu, kreditas internetu, greitas kreditas internetu, kreditai internetu, sms kreditas, vartojimo paskolos, greiti kreditai, greitas kreditas sms, vartojimo kreditas, vartojimo kreditai, greita paskola be užstato, greitas kreditas, mini paskolos, greita paskola, mini paskola, mini paskolos internetu, mini paskola internetu, paskola internetu be užstato, - kad ir kaip vadinamas greitas vartojimo kreditas, mes Jums jį suteiksime per 15 minučių! Kreditas internetu ar sms kreditas – registruokitės ir gaukite! Lojalūs klientai gali gauti didesnį vartojimo kreditą.

Dėkojame, kad pasirinkote mus!

Creditor.lt – SU MUMIS VISKAS PAPRASTA!